Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Wójt Gminy Rutki ogłasza publiczny przetarg ustny na sprzedaż następującej nieruchomości.

OGŁOSZENIE

Wójt Gminy Rutki ogłasza publiczny przetarg ustny na sprzedaż następującej nieruchomości:

Nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę nr 366 o powierzchni 0,6105 ha, zabudowana budynkiem po byłej świetlicy wiejskiej, położona w obrębie miejscowości Zambrzyce-Kapusty, gm. Rutki, posiadająca urządzoną księgę wieczystą nr LM 1Z/00012575/9.

Działka oznaczona jest w rejestrze gruntów jako Bi – 0,2750 ha, PsIV-0,3355 ha.

Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oznaczony jest jako tereny istniejącej i projektowanej zabudowy przeznaczone dotychczasowymi planami na cele nierolnicze i nieleśne.

Cena nieruchomości: 210 000,00 zł. Wadium 21 000,00 zł.

Przetarg odbędzie się w dniu 12.10.2023r. o godz. 10oo w budynku Urzędu Gminy w Rutkach-Kossakach,  przy ul. 11 Listopada 7.        

Warunkiem uczestniczenia w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu, na konto Urzędu nr 59 87750009 0020 0200 0710 0095 w BS Zambrów O/Rutki najpóźniej w dniu 06.10.2023r.  W przypadku uchylenia się przez uczestnika przetargu od zawarcia umowy sprzedaży nieruchomości, wadium ulega przepadkowi.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy w Rutkach ul. 11 Listopada 7, pokój nr 205 tel. (086) 2763170.

 

Wójt

Dariusz Sławomir Modzelewski

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.