Logo Gminy Rutki

Turniej tenisa stołowego o puchar Wójta Gminy Rutki

Od dzisiaj zaczyna się dwudniowy turniej tenisa stołowego o puchar Wójta Gminy Rutki organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Bibliotekę w Rutkach – Kossakach przy współpracy ze Szkołą Podstawową im. 2. Pułku Ułanów Grochowskich w Rutkach – Kossakach.

Turniej został podzielony na następujące kategorie wiekowe:

31 stycznia odbyły się rozgrywki w kategorii wiekowej: 7-15 lat

W dzisiejszym turnieju udział wzięło 16 zawodników. Zmotywowani zawodnicy w pięknym stylu pokonywali rywali, zawsze stosując się do zasad fair play. Zwycięstwo i pamiątkowe puchary zdobyli:

I miejsce – Michał Nieradko

II miejsce - Tomasz Trepanowski

III miejsce - Kacper Nimyjski.

Pozostali zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

1 lutego odbędzie się rywalizacja sportowa zawodników w wieku powyżej 16 lat.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w turnieju oraz zapraszamy kibiców do wspierania zawodników.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności