Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Program Odnowy Wsi Województwa Podlaskiego- Kreatywna Wieś, edycja 2024

Gmina Rutki w 7. edycji programu pozyskała 30 000,00 zł na wyposażenie świetlic wiejskich w miejscowościach Mężenin oraz Ożary Wielkie. Na całą operację zostanie przeznaczona kwota 60 292,00 zł, w której wkład własny finansowy, w wysokości 30 292,00 zł zostanie poniesiony z Funduszu Sołeckiego. 

Aby sprostać rosnącym potrzebom mieszkańców wsi  mieszkańcy oraz sołtysi widzą konieczność wymiany starego zużytego sprzętu stanowiącego wyposażenie kuchni lub zakup sprzętu, którego nie posiadają. Do świetlicy wiejskiej w Mężeninie zakupione zostanie następujące wyposażenie: kuchnia gazowa, okap z wentylatorem, 2 stoły kuchenne ze stali nierdzewnej, stół ze zlewem dwukomorowym, regał- suszarka ze stali nierdzewnej, zmywarko-wyważarka uniwersalna, podgrzewacz elektryczny do wody, mikrofalówka, oraz założona klimatyzacja w kuchni.

W świetlicy wiejskiej w Ożarach planuje się zakupić komplet stołów i krzeseł. Ponad to potrzebne jest następujące wyposażenie: chłodziarka gastronomiczna, zmywarka, zlew dwukomorowy z szafką, okap ścienny.

Głównym celem przedsięwzięcia jest integracja społeczności wiejskiej, aktywizacja społeczności lokalnych, wykształcenie nowej koncepcji innowacyjnej wsi, a także upowszechnienie i promocja koncepcji smart villages.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.