Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Wizja lokalna na drodze gminnej- starodroże drogi krajowej nr S8

W dniu 1 listopada  na drodze gminnej na wysokości miejscowości Rutki-Kossaki doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. W związku z niejasnościami dotyczącymi dopełnienia obowiązków należących  do zarządcy drogi – Gminy Rutki, na prośbę Wójta Gminy w miejscu zdarzenia przeprowadzono wizję lokalną. Uczestniczyli w niej przedstawiciele samorządu oraz z ramienia Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego aspirant sztabowy Adam Ostrowski. W jej trakcie ustalono, że na odcinku jezdni na którym doszło do zdarzenia obowiązuje czasowa organizacja ruchu z uwagi na uszkodzenie drogi w wyniku intensywnych opadów deszczu. Oznakowanie zostało wykonane prawidłowo zgodnie z dokumentacją „Projekt czasowej organizacji ruchu drogowego” zatwierdzoną przez Starostę Zambrowskiego. Całkowitą winę za opisane zdarzenie ponosi kierujący pojazdem, który został ukarany mandatem.

Wójt Gminy Rutki w dniu 31 października na XLIII sesji Rady Gminy zaproponował naprawę i remont całości przejętego przez Gminę Rutki odcinka starodroża drogi krajowej nr S8 ze środków Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych Edycja ósma, które zostały przyznane Gminie Rutki w wysokości 8 000 000 zł.

W trakcie spotkania omówiono również projekt zmiany organizacji ruchu na ulicy Raginisa, o który zabiegali mieszkańcy miejscowości Rutki-Kossaki. Wkrótce zostanie podany termin zebrania, na którym projekt zostanie skonsultowany z mieszkańcami. Udział w zebraniu zadeklarował  Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Adam Ostrowski, aby omówić zasady bezpieczeństwa w planowanej organizacji ruchu.  

Pliki do pobrania:

Projekt czasowej organizacji ruchu drogowego
Format: pdf, 788.32 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.