Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Spotkanie Zespołu Lokalnej Współpracy dotyczące opracowaniu projektu planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Bagno Wizna

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Białymstoku wraz z Wykonawcą projektu planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Bagno Wizna, tj. Konsorcjum: Lider - Fundacja Natura International Polska oraz Stowarzyszenie Towarzystwo Przyrodnicze Dubelt, serdecznie zapraszają Państwa do uczestnictwa w trzecim spotkaniu Zespołu Lokalnej Współpracy dotyczącym opracowania projektu Planu.

Spotkanie odbędzie się w dniu 25 czerwca 2024 r., w Domu Weselnym Eliot (ul. Zawadzka 29, 18-312 Rutki-Kossaki). W załączeniu przesyłamy program spotkania.

Osoby, które jeszcze nie dokonały zgłoszenia udziału w pracach Zespołu Lokalnej Współpracy dla ww. obszaru Natura 2000 mogą tego dokonać wypełniając załączoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych i przesyłając podpisany dokument na adres korespondencyjny Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Białymstoku, tj. ul. Dojlidy Fabryczne 23, 15-554 Białystok lub adresy e-mail: biuro@bialystok.rdos.gov.pl lub emil.walkowski@bialystok.rdos.gov.pl. Podpisaną zgodę będzie można również przekazać podczas spotkania.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o imienne potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 21 czerwca 2024 r. na adresy email wskazane powyżej.

Pliki do pobrania:

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.