Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Rozbiegana Gmina Rutki – nie zwalniamy tempa

2. Bieg Gminny - startujemy 23 czerwca

Wójt Gminy Rutki oraz Fundacja „TRADYCJA I ROZWÓJ” zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Rutki na 2. Bieg Gminny, który odbędzie się 23 czerwca 2024 r. w godzinach 15.00 – 17.00.

Wyruszamy z parkingu przed Urzędem Gminy Rutki. Trasa biego - marszu to około 5,7 km (trasa biegu w regulaminie). Dopuszczalny jest marsz, spacer z kijkami. Zapraszamy rozbieganych mieszkańców gminy, mamy z wózkami dziecięcymi, dzieci i młodzież oraz seniorów.

Osoby chętne do wzięcia udziału w biego – marszu prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i złożenie jej w sekretariacie Urzędu Gminy w pokoju 108 lub wypełnienie elektronicznego zgłoszenia dostępnego na stronie https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdNQzgoLK7xWtWdnoY_vIOSxaES8Oqz7ZntSnf2CHzTFtJHNQ/viewform 

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 czerwca 2024 r.

Więcej informacji w Regulaminie.

Harmonogram wydarzenia:

  • 13.45 – 14.45 - zbiórka uczestników wydarzenia, wydawanie koszulek, podpisywanie zgłoszeń złożonych w formie elektronicznej
  • 14.00 – 14.15 – przywitanie przybyłych uczestników wydarzenia
  • 14.40 – 15.00 – rozgrzewka przed trasą
  • 15.05 – 17.00 – start i powrót uczestników biego-marszu
  • 15.30 – 18.00 – poczęstunek dla uczestników wydarzenia
  • 15.00 – 18.00 - animacje dla dzieci, gry wielkoformatowe
  • 18.00 zakończenie wydarzenia.   

 Prosimy o zabranie wody pitnej na trasę biego – marszu. Na uczestników biego - marszu na linii mety będzie czekał poczęstunek.

Osoby chętne do zakupienia koszulki pamiątkowej (koszt koszulki to 20 zł) proszone są o zgłoszenie się do sekretariatu (pokój 108) Urzędu Gminy Rutki w godzinach od 7.00 do 15.00 i wniesienie opłaty za koszulkę do dnia 10 czerwca 2024 r.

 

Pliki do pobrania:

Plakat z logotypami.jpg
Format: jpg, 225.26 kB
Regulamin 2. Biegu Gminnego.docx
Format: docx, 499.14 kB
KARTA ZGŁOSZENIOWA.docx
Format: docx, 490.06 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.