Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Podpisano umowę na największą inwestycję drogową w historii samorządu Gminy Rutki

W dniu 6 czerwca 2024 r. w Urzędzie Gminy Rutki podpisano umowę na wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Modernizacja dróg na terenie gminy Rutki” z firmą STRABAG Sp. z o.o., ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków, na kwotę 9827425,28 zł. 

Podpisano także umowę na usługę pełnienia nadzoru inwestorskiego w branży drogowej nad robotami realizowanymi w ramach zadania pn. „Modernizacja dróg na terenie gminy Rutki”, z firmą pod nazwą Usługi Inwestycyjne “MAWA” Mariusz Wachuta,  Al. Legionów 12, 18-400 Łomża na kwotę 9 840,00 zł.

Zadanie dofinansowano z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych. Promesa z dnia 2023-08-14 nr Edycja8/2023/7065/PolskiLad, kwota 8 000 000,00 zł.

Zakres zamówienia obejmuje: 

 •  remont-modernizację drogi gminnej Nr 106161B Dębniki - Górskie Ponikły na odcinku o dł. 0,614 km,
 • remont-modernizację drogi gminnej Nr 106163B w m. Rutki-Kossaki przy ul. Rynek na odcinku o dł. 0,099 km,
 • remont-modernizację drogi gminnej Nr 106151B w m. Ożarki – Olszanka na odcinku o dł. 0,75 km,
 • remont-modernizację drogi gminnej na dz. 66 w m. Zambrzyce Króle na odcinku o dł. 0,28 km,
 • remont-modernizację drogi gminnej Nr 106167 B w m. Zambrzyce Króle na odcinku o dł. 0,095 km,
 • remont-modernizację drogi gminnej Nr 106167 B w m. Dobrochy na odcinku o dł. 0,358 km,
 • remont-modernizację drogi gminnej na działce 1290/2 w m. Ożary Wielkie na odcinku o dł. 0,303 km,
 • przebudowa drogi gminnej na działce 25/1 i 78/2 w m. Szlasy Mieszki na odcinku o dł. 0,14 km,
 • remont-modernizację drogi gminnej na dz. 77/2 w m. Szlasy Mieszki na odcinku o dł. 0,060 km,
 • remont-modernizację drogi gminnej nr 106195B w m. Mężenin na odcinku o dł. 1,936 km,
 • remont-modernizację drogi gminnej na dz. 269/3 i 340 w m. Mężenin na odcinku o dł. 0,48 km,
 • remont-modernizację drogi gminnej nr 106152B - Wybrany – Kołomyja na odcinku o dł. 1,76 km,
 • remont drogi gminnej na działkach nr 63/2 i 67 w miejscowości Świątki-Wiercice na odcinku o dł.  0,325 km.

Jest to największa inwestycja drogowa w historii samorządu Gminy Rutki.

Galeria zdjęć

IMG_8379 IMG_8384 IMG_8390
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.