Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Pierwsza sesja Rady Gminy Rutki, kadencja 2024-2029

Na pierwszej w tej kadencji sesji spotkali się Radni Gminy Rutki. Wśród nich są osoby, które piastowały już wcześniej mandaty radnego, jest też jednak kilku nowicjuszy.

Obrady I sesji nowo wybranej Rady otworzyła, jako Radny Senior Pani Zofia Orzechowska.

Podczas dzisiejszych obrad Radni złożyli uroczyste ślubowanie. Przysięgę złożył również Wójt Dariusz Sławomir Modzelewski, który sprawował będzie tę funkcję drugą kadencję. W wyborach 7 kwietnia mieszkańcy wybrali go w pierwszej turze.

Podczas dzisiejszej sesji Radni wybrali spośród swojego grona Przewodniczącego tego gremium. Zdecydowali, iż kolejną kadencję funkcję tę sprawować będzie Pan Paweł Kowalewski. Na Wiceprzewodniczącego wybrano natomiast Pana Jarosława Godlewskiego, również osobę doświadczoną na tym stanowisku.

Radni Gminy Rutki w kadencji 2024-2029:

W okręgu wyborczym  Nr 1- Marek Kapica,

W okręgu wyborczym  Nr 2- Michał Ciborowski,

W okręgu wyborczym  Nr 3- Karol Sakowicz,

W okręgu wyborczym  Nr 4- Grzegorz Sulewski,

W okręgu wyborczym  Nr 5 – Zofia Orzechowska,

W okręgu wyborczym  Nr 6 – Włodzimierz Bagiński,

W okręgu wyborczym  Nr 7- Robert Perkowski,

W okręgu wyborczym  Nr 8 – Agnieszka Kossakowska,

W okręgu wyborczym  Nr 9 – Łukasz Wilczewski,

W okręgu wyborczym  Nr 10 – Adam Pawlak,

W okręgu wyborczym  Nr 11 – Krzysztof Surowik,

W okręgu wyborczym  Nr 12 - Edyta Anna Romanowska,

W okręgu wyborczym  Nr 13 – Katarzyna Gosiewska,

W okręgu wyborczym  Nr 14 – Paweł Kowalewski,

W okręgu wyborczym  Nr 15 – Jarosław Godlewski.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.