Logo Gminy Rutki

Turniej Strzelecki upamiętniający Święto Pułkowe 71. Pułku Piechoty

26 września 2025 roku w Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie odbył się turniej zorganizowany wspólnie przez Senatora RP Adama Marka Komorowskiego oraz Starostę Zambrowskiego Edytę Marchelską-Groszfeld. Turniej stanowił okazję do sportowej rywalizacji i wzmacniania współpracy między lokalnymi samorządami, a służbami mundurowymi.

Uroczyste otwarcie poprowadziła Starosta Zambrowski Edyta Marchelska-Groszfeld. Głos zabrali także Wicestarosta Zambrowski Robert Maciej Rosiak oraz Senator RP Adam Marek Komorowski, który przybliżył wagę święta pułkowego. Swoje życzenia dla uczestników przekazała również Dyrektor Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie Ewa Faszcza, gospodyni wydarzenia.

W rywalizacji wzięło udział 7 drużyn, które zmierzyły się w kategoriach zespołowej oraz indywidualnej (kobiet i mężczyzn). Z dumą informujemy, że Gminę Rutki, z ogromnym zaangażowaniem, reprezentowali Biurowi Snajperzy, w składzie:

Krzysztof Surowik radny Gminy Rutki;
Karolina Duchnowska pracownik Urzędu Gminy Rutki;
Paweł Szeligowski pracownik Urzędu Gminy Rutki.

Rywalizacja była zacięta, a poziom umiejętności – bardzo wysoki. Nasza drużyna kolejny raz wypadła świetnie i wykazali się wybornymi umiejętnościami strzeleckimi.

Gminna drużyna otrzymała pamiątkowe statuetki w podziękowaniu za udział i sportową postawę. Gratulujemy uczestnikom ogromnego zapału i efektywnej współpracy!

Galeria zdjęć

IMG_5069 IMG_4930 IMG_5021 IMG_4717 IMG_4745 IMG_4755 IMG_4886 IMG_4905
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności