Zaproszenie na uroczyste otwarcie Pracowni Ceramiki i Rękodzieła

GRUPA NIEFORMALNA DZIAŁAJĄCA NA TERENIE GMINY RUTKI WRAZ Z PATRONEM FUNDACJĄ "TRADYCJA I ROZWÓJ" MAJĄ ZASZCZYT ZAPROSIĆ MIESZKAŃCÓW GMINY RUTKI NA WYDARZENIE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 29 PAŹDZIERNIKA 2023 R. O GODZ. 13.30 W GMINNYM OŚRODKU KULTURY I BIBLIOTECE W RUTKACH- KOSSAKACH.

PROGRAM SPOTKANIA
29 PAŻDZIERNIKA 2023 R. W GMINNYM OŚRODKU KULTURY I BIBLIOTECE W RUTKACH-KOSSAKACH

13.30 – 14.00
Otwarcie Pracowni Ceramiki i Rękodzieła, GOKiB w Rutkach-Kossakach, wejście boczne do budynku

14.00 – 16.00 - hol GOKiB
Otwarcie wystawy prac plastycznych wytworzonych podczas warsztatów „ZAKLĘTE W PAPIER”

Występ Chóru Polne Kwiaty zawiązanego podczas realizacji inicjatywy ,,NA SWOJSKĄ NUTĘ

Smakowanie produktów lokalnych wytworzonych podczas projektu „W POSZUKIWANIU LOKALNEGO SMAKU”

Wystawa fotografii konkursowych wykonanych podczas rajdu rowerowego śladami ostatnich łowców- zbieraczy znad środkowej Narwi i wręczenie nagród laureatom konkursu, w projekcie realizowanym przez Fundację „TRADYCJA I ROZWÓJ”,  w zadaniu publicznym współfinansowanym ze środków Województwa Podlaskiego

Pliki do pobrania:

Zaproszenie na kuliminacę.jpg
Format: jpg, 360.75 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.