Mistrzostwa International Budo Kai 2023

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego International Budo Kai 2023 Turniej o charakterze Międzynarodowym

W miniony weekend w Hali sportowej Zespołu Szkół w Szumowie odbył się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Polskiej Federacji Sztuk Walki Budokai) zorganizowany przez Mazowiecko- Podlaski Klub Karate z Shihan Arturem Więzowskim na czele w komitecie organizacyjnym byli również Sensei Robert Gaździk. Sensei Zbigniew Dąbrowski, Natalia Gaździk Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w mieszanych formach walki Karate Kyokushin Budokai, Ju Jitsu Grappling. Mistrzostwa skierowane głównie do Juniorów młodszych i Starszych. Mistrzostwa International Budo Kai 2023 Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki operator Krajowy Fundacja Orły Sportu Turniej odbył się pod patronatem Wójta Gminy Szumowo Pana Jarosław Cukiermana, przy wsparciu Marszałka Województwa Podlaskiego, Prezesa Polskiej Federacji Sztuk Walki Budokai, Organizatorzy dziękują Panu Zdzisławowi Owczarkowi za relacje fotograficzną z Mistrzostw. . Mistrzostwa Województwa zgromadził około 164 zawodników i zawodniczek z Województwa Podlaskiego, Mazowieckiego i Lubelskiego, oraz zawodnicy Wietnamskiej Organizacji International Budokai pod przewodnictwem Shihan Chu Van Truong, zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wagowych i wiekowych, najmłodsi uczestnicy mogli zmierzyć swoje siły w kategorii Jujitsu (grappling) czyli walki ze sprowadzeniem przeciwnika do parteru. Sędzią głównym zawodów był Sensei Robert Gaździk, wspierali jego pracę na macie Sensei Wojciech Zagdański, Sensei Wojciech Paszkowski, Sensei Mariusz Łukasiuk, Sensei Dawid Pykacz , Dorata Perz, Sensei Martyna Szyndler, Senpai Jakub Izdebski, Senpai Szymon Leonienko Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Pan Wójt Jarosław Cukierman oraz Pani Hanna Szabłowska zastępca Wójta Pani Dyrektor Zespołu Szkół Małgorzata Sówka oraz Prezes Polskiej Federacji Sztuk Walki Budokai Shihan Artur Więzowski. Najwięcej emocji wzbudziły walki w formule Knockdown(walki pełno kontaktowe Kyokushin Budokai walki i w lekkim kontakcie) niemniejsze emocje towarzyszyły również walkom najmłodszych z pełnym zabezpieczeniem w kaski i inne ochraniacze stosowane dla bezpieczeństwa uczestników Zawodów sportowych, rodzice emocjonowali się najbardziej walkami najmłodszych w formule grappling mini Ju Jitsu. Zawody odbywały się w dobrej atmosferze rywalizacji sportowej, wszyscy medaliści otrzymali wspaniałe Puchary oraz pamiątkowe Dyplomy i inne nagrody.

Ewa Godlewska 1 miejsce 

Wiktoria Godlewska 3 miejsce 

 

Grzegorz Dziedziul 1 miejsce 

Tomek Dziedziul 2 miejsce 

Konrad Czochański 3 miejsce 

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego International Budo Kai 2023 W miniony weekend w Hali sportowej

Akademi Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Polskiej Federacji Sztuk Walki Budokai) z Prezesem Shihan Arturem Więzowskim, zawody zorganizowane zostały przez Klub Sportowy Institute Budo Kai Karate Kyokushin Biała Podlaska pod przewodnictwem Sensei Wojciecha Paszkowskiego z pomocą dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki, oraz zostały objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska. W Mistrzostwach wystartowało około 200 zawodników Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w mieszanych formach walki Karate Kyokushin Budokai, Ju Jitsu Grappling. Mistrzostwa skierowane głównie do Juniorów młodszych i Starszych. Organizatorzy dziękują Panu Zdzisławowi Owczarkowi za relacje fotograficzną z Mistrzostw. Mistrzostwa Województwa zgromadził około 200 zawodników i zawodniczek z Województwa Lubelskiego Podlaskiego i Mazowieckiego. Sędzią głównym zawodów był Sensei Wojciech Paszkowski, wspierali jego pracę na macie Shihan Artur Więzowski. Sensei Robert Gaździki, Sensei Mariusz Łukasiuk, Sensei Weronika Olesiejuk, Sensei Martymna Szyndler, Dawid Pykacz, PrzemysławLewandowski, Dorata Perz oraz Senpai Jakub Izdebski, Senpai Szymon Leonienko obsługą biura zawodów zajęli się Państwo Jolanta i Roman Paszkowscy i Pani Wiesława Paszkowska. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Pan Wiceprezydent Maciej Buczyński oraz Prezes Polskiej Federacji Sztuk Walki Budokai Shihan Artur Więzowski. Najwięcej emocji wzbudziły walki w formule Knockdown(walki pełno kontaktowe Kyokushin Budokai walki w lekkim kontakcie) niemniejsze emocje towarzyszyły również walkom najmłodszych z pełnym zabezpieczeniem w kaski i inne ochraniacze stosowane dla bezpieczeństwa uczestników Zawodów sportowych, rodzice emocjonowali się najbardziej walkami najmłodszych w formule grappling mini MMA. Zawody odbywały się w dobrej atmosferze rywalizacji sportowej, wszyscy medaliści otrzymali wspaniałe Puchary oraz pamiątkowe Dyplomy.

 

Ewa Godlewska 2 miejsce 

Tomek Dziedziul 2 miejsce 

Konrad Czochański 3 miejsce 

Grzegorz Dziedziul 2 miejsce 

Galeria zdjęć

Zawodnicy walczą na macie Wręczenie nagrody zawodnikowi Zawodnicy walczą na macie Wspólne zdjęcie zawodników Zawodnicy walczą na macie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.