Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie-Informacja

 Szanowni Państwo!  

Jeżeli  już obchodziliście w latach wcześniejszych, bądź obchodzicie  w roku 2023 swój Jubileusz 50-lecia zawarcia małżeństwa „Złote Gody” jako małżeństwo trwające nieprzerwanie w swoim związku  przez ponad pół wieku, to możecie otrzymać „Medal Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”  

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem tego odznaczenia, należy zgłosić się do Urzędu Stanu Cywilnego w Rutkach przy ul. 11 Listopada Nr 7, 18-312 Rutki-Kossaki pokój Nr 102, tel. 86

2763175 celem wyrażenia pisemnej zgody na przekazanie swoich danych identyfikacyjnych Wojewodzie Podlaskiemu, który następnie wystąpi do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z wnioskiem o nadanie Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.   

Z uwagi na fakt, iż procedura przyznawania Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej jest dość długa(trwa około 6 miesięcy) – prosimy o składanie stosownych zgłoszeń w terminie do dnia 30 października  2023r.   

O terminie uroczystości  wręczenia Medali, Jubilaci zostaną poinformowani odrębnym pismem.   

Osobom, które być może z różnych powodów nie będą mogły  przybyć  na tę uroczystość  Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie zostaną wręczone indywidualnie w ich miejscu zamieszkania.  

Nadmienia się, że Medal Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za Długoletnie Pożycie przyznawany jest tylko raz.   

 

Wójt

Dariusz Sławomir Modzelewski

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.