Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Licznik odwiedzin: 0215915
Wiadomości z Polski     |     Wiadomości ze Świata     |     Rozkład PKP     |     Rozkład PKS     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     

Gdzie załatwić sprawę?

 

Wójt (pokój nr 208, I piętro)
Teresa Grodzka
tel.: 862763168, 862701071
e-mail: tgrodzka@gminarutki.pl

Z-ca Wójta (pokój nr 206, I piętro)
Andrzej Krajewski
tel.: 862763169
e-mail: akrajewski@gminarutki.pl

Sekretarz (pokój nr 202, I piętro)
Teresa Jadwiga Gronostajska
tel.: 862763173
e-mail: tgronostajska@gminarutki.pl

Skarbnik (pokój nr 203, I piętro)
Barbara Supińska
tel.: 862763172
e-mail: bsupinska@gminarutki.pl

Sekretariat (pokój nr 207, I piętro)
Aneta Jabłońska
tel.: 862763161
fax: 862763160
e-mail: sekretariat@gminarutki.pl

Urząd Stanu Cywilnego (pokój nr 102, parter)
Hanna Kłoskowska
tel.: 862763175
e-mail: hkloskowska@gminarutki.pl

Samodzielne stanowisko pracy do spraw ewidencji ludności (pokój nr 102, parter)
Hanna Kłoskowska
tel.: 862763176
e-mail: hkloskowska@gminarutki.pl

Stanowisko do spraw zarządzania obrony cywilnej i spraw wojskowych (pokój nr 101, parter)
Agnieszka Bazydło
tel.: 862763175
e-mail: abazydlo@gminarutki.pl

Samodzielne stanowisko pracy do spraw organizacyjnych, kadrowych i obsługi organów gminy
(pokój nr 202, I piętro)
Iwona Chojnowska
tel.: 862763161
e-mail: kadry@gminarutki.pl

Samodzielne stanowisko pracy do spraw planowania przestrzennego i gospodarki gruntami
(pokój nr 205, I piętro)
Marzena Zambrzycka
tel.: 862763170
e-mail: mzambrzycka@gminarutki.pl

Stanowisko do spraw rolnictwa, ochrony środowiska i drogownictwa (pokój nr 201, I piętro)
Małgorzata Gronostajska
tel.: 862763174
e-mail: mgronostajska@gminarutki.pl

Stanowisko pracy do spraw inwestycji, budownictwa i spraw komunalnych (pokój nr 205, I piętro)
Michał Krysiak
tel.: 862763170
e-mail: mkrysiak@gminarutki.pl

Stanowisko pracy do spraw wymiaru podatków i opłat (pokój nr 108, parter)
Paweł Dębnicki
tel.: 862763177
e-mail: pdebnicki@gminarutki.pl

Stanowisko do spraw księgowości podatkowej (pokój nr 108, parter)
Halina Grądzka
tel.: 862763177
e-mail: hgradzka@gminarutki.pl

Stanowisko pracy do spraw księgowości budżetowej (pokój nr 204, I piętro)
Monika Brzozowska
tel.: 862763171
e-mail: mbrzozowska@gminarutki.pl

Stanowisko do spraw płacowych i księgowości (pokój nr 204, I piętro)
Orłowska Anna
tel.: 862763171
e-mail: ajablonska@gminarutki.pl

Stanowisko do spraw oświaty, obsługi archiwum i promocji gminy (pokój nr 201, I piętro)
Ewa Chojnowska
tel.: 862763174
e-mail: echojnowska@gminarutki.pl

Stanowisko pracy do spraw obsługi kasy i działalności gospodarczej (pokój nr 107, parter)
Urszula Makowska
tel.: 862763166
e-mail: umakowska.dzialgosp@gminarutki.pl

Radca Prawny (pokoj nr 207, I piętro)
Marek Komorowski
tel.: 862763161
e-mail: mkomorowski@gminarutki.pl

Gmina Rutki
BIP
ESP
Cyfrowy Urząd Wrót Podlasia
Gminny Portal Mapowy
Baza aktów własnych
Komunikaty i ostrzeżenia
Baza firm
Zamówienia publiczne
Fotogaleria
Dziennik ustaw
Monitor polski
e-Deklaracje
Kalendarz Wydarzeń Prewencyjnych
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Bezpieczny i Aktywny Senior
KRUS
RPOWP
Brama na podlasie
Mam prawnika
Kącik Przedsiębiorcy
Loteria paragonowa
Księga gości
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Gmina Rutki, ul. 11 Listopada 7, 18-312 Rutki-Kossaki, pow. zambrowski, woj. podlaskie
tel.: 0-86 276-31-61, fax: 0-86 276-31-60, email: sekretariat@gminarutki.pl, http://www.gminarutki.pl
NIP: 7231629730, Regon: 450670284
Godziny pracy: PONIEDZIAŁEK -PIĄTEK: 7:00 - 15:00
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG AA
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI